Komplikace s Vaším letem kdekoliv na světě a to až 3 roky zpětně?

Získejte kompenzaci až 600 € na osobu

Ať už byl Váš let zpožděn, zrušen, nepustili Vás do letadla, nebo jste měli jinou komplikaci, podejte během chvíle žádost, ověřte si možnou výši kompenzace a my pro Vás zajistíme odškodnění. Naše služby, až do úspěšného vyřešení žádosti, jsou zcela zdarma, a to včetně právního servisu.

Jaké může být Vaše odškodnění? Výše kompenzace se odvíjí od délky letu.

250 € do 1 500 km

Příklady:
Praha Paříž
Bratislava Londýn
Praha Brusel

400 € od 1 501 km do 3 500 km

Příklady:
Brno Madrid
Praha Moskva
Bratislava Lisabon

600 € nad 3 501 km

Příklady:
Praha New York
Vídeň Tokyo
Praha Dubai

Kdy je možné uplatnit nárok na kompenzaci od letecké společnosti?

Zmeškání navazujícího letu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy bylo cestujícímu zamezeno v nástupu na palubu letadla.

Dozvědět se více

Zpoždění letu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy zpoždění letu činí v cílové destinaci více jak 3 hodiny od plánovaného času příletu.

Dozvědět se více

Zrušení letu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy zrušení letu je oznámeno leteckou společností méně než 14 dní před datem plánovaného odletu.

Dozvědět se více

Odepření nástupu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy vinou letecké společnosti zákazník nestihl návazný let v rámci své cílové destinace a zpoždění v cílové destinaci bude více jak 3 hodiny od plánovaného času příletu.

Dozvědět se více

Snížení přepravní třídy

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy byla cestujícímu snížena přepravní třída oproti původní zakoupené přepravní třídě.

Dozvědět se více

Jak proces odškodnění funguje? Je to jednodušší, než byste čekali.

1 Podání žádosti

Skrze Náš jednoduchý intuitivní formulář zadáte číslo, datum a okolnosti letu s Vašimi kontaktními údaji a my Vám dáme obratem vědět, jaká je výše Vaší možné kompenzace.

2 Udělíte Nám
plnou moc

Jakmile je Váše žádost schválena, pošleme Vám jednoduchý formulář plné moci, který vyplníte, podepíšete a pošlete Nám zpět.

3 Jednáme
za Vás

S Naším týmem vyjednáme co nejvyšší možnou kompenzaci pro Vás. Jakmile uzavřeme s leteckou společností jednání, dáme Vám vědět.

4 Obdržíte vyplacení
kompenzace

Jakmile od Nás dostanete zprávu o úspěšném uzavření případu, stačí již jen vyplnit číslo bankovního účtu a my Vám neprodleně poukážeme Vaši finanční částku na Váš bankovní účet.

Proč si vybrat službu ClaimCloud? Bereme za Vás vyjednávání kompletně na svá bedra a Vy tak můžete svůj volný čas věnovat tomu, co Vás baví.

Řešíme celý svět

U Nás nezáleží na tom, kde se let uskutečnil. Pokud jste měli problém kdekoliv na světě, prověříme možnosti a pokusíme se pro Vás vykompenzovat odškodnění i tam, kde na to ostatní společnosti nestačí. Dokážeme kompenzovat finanční hodnotu, dárkové poukazy nebo třeba bonusové letecké míle.

Vysoká úspěšnost

Orientujeme se v postupech a fíglech, které letecké společnosti uplatňují na své klienty. Máme právní tým, který zvyšuje šanci na úspěch, a to i v případech, kdy se na první pohled zdá, že nárok není uznatelný.

Transparentní a vstřícný
přístup je samozřejmostí

Díky Našemu unikátnímu zákaznickému systému a aplikaci pro iPhone jsme s Vámi stále v kontaktu 24hod denně, 7dní v týdnu. 365 dní v roce máte po ruce aktuální přehled o stavu vašich reklamací.