ClaimCloud

Zpoždení letu není otázka jestli, ale kdy!

Výhody získání kompenzace za zpoždění či zrušení letu přes ClaimCloud.

Často čteme o tom, proč lidé využívají služeb společností, které se zabývají získáváním kompenzací a náhrad. Že jsou to vyhozené peníze a každý si může zažádat sám, získat kompenzaci a nic neplatit. Dokonce nám na Facebook přistál tento příspěvek od člověka, který nikdy nebyl naším zákazníkem: „Nedoporučuji platit firmám 25 % za zpoždění vašeho letu!!! S Travel Servisem jsme komunikovali 4 měsíce, stovky telefonátů, mailů, nic se nedělo, až jsme to dali do médií výsledek se dostavil a rozhodně stojí za to, bojujte sami, vydržte, stojí to za to“. A právě tento příspěvek paradoxně popisuje důvod, proč…

Ano, každý může žádat o kompenzaci. A upřímně, všem v tomto maximálně fandíme! Nicméně faktem je, že pouze cca 5 % až 10 % zákazníků se domůže svého nároku. Všichni ostatní to buď vzdají, nebo je letecká společnost odbyde sdělením, že se jedná o mimořádnou okolnost. Právě proto, abyste svůj čas mohli investovat jinde, nemuseli jste měsíce komunikovat s leteckou společností, nemuseli jste absolvovat stovky hovorů a emailů… Právě proto tu jsme. Proto máme pro Vás právního zástupce, právě proto máme nakoupené databáze o letech, abychom věděli, co se kde dělo.

Tedy na otázku: „Proč žádat o kompenzaci skrze firmu a nedělat si sám?“

Je odpověď: „Protože z 5 % až 10 % úspěšnosti při svépomoci, my máme úspěšnost 95 %“

Svépomocí

úmorné a s malou šancí na úspěch

minimální náklady

bez detailních informací
o letu je nejasná šance
na úspěch

úspěšnost pouze 5-10 %

náročné na čas

bez právní podpory

ClaimCloud

rychle a jednoduše

rychle, jednoduše a bez námahy

úspěšnost 95 %

platíte jen v případě úspěchu

zkušený právní zástupce

veškeré informace o letech

podání žádosti trvá jen pár minut

ověřit let

Pomoc právníka

drahá a s nejasným
výsledkem

bez detailních informací
o letu je nejasná šance
na úspěch

náročné na čas

vysoce nákladné

Co o nás říkají klienti

5,0

Dnes mi přišla finanční kompenzace v maximální výši. Ještě jednou moc děkuji a vřele vás všem doporučím!

Kateřina Vučkovska

Děkuji za kladné vyřízení naší reklamace zpoždění letu, i když to vypadalo beznadějně. Pro Váš tým to beznadějné nebylo.

Romana Šímová

Super rychlá komunikace, vše kvalitně popsáno.. díky Vám máme max. možnou částku za zrušený let, vyřízení bylo ani ne do měsíce.
Proste parada, mohu doporucit kazdemu ... 

Lukáš Vítek

Two months ago I didn't believe airlines would bother with my claim. Nowadays I am receiving 250 EUR on my bank account! Thank you ClaimCloud! Easy, Fast, Successful.

Adam Lebeda

Velice děkujeme této společnosti za perfektní vyřízení reklamace našeho zpožděného letu. Výše částky, která nám byla vyplacena nás mile překvapila. 100% doporučujeme.

Daniela Hagarová

Ještě jednou velmi děkuji za pomoc :-) Reklamace byla úspěšně po 2 měsících vyřízena. Komunikace na skvělé úrovni. Pokud budete chtít reklamovat letenku, určitě doporučuji přes tuto společnost!

Leona Cinerová

Dobrý den, i já se připojuji s pochvalou za úspěšné vyřízení reklamace za zpožděný let a nejen do nového roku přeji hodně úspěchů a pevné nervy u dalších reklamací. Díky.

David Lička

Velké poděkování týmu ClaimCloud za perfektní vyřízení naší reklamace zpožděného letu. Kompenzace v maximální možné výši je na našem účtu. Jupííííí. Díky:)

Pavlína Perháčová 

Děkuji moc za kladné vyřízení mého letu do Paříže, kde jsme byli nuceni letět přes Ženevu.

Pavel Kůla

Děkuji za rychlé a kladné vyřízení reklamace zpožděného letu, kvůli kterému jsme nestihli let navazující. Profesionální přístup a okamžité zaslání kompenzace.

Lenka Hrbáčová

Ďakujeme veľmi pekne za pomoc, bez komplikácii a promptné riešenie. Skvelé služby, zatiaľ spokojnosť. Odporúčam.

Filip Fipo Klimko

Nevěříte? Přesvědčte se sami

Služba ClaimCloud je provozována společností SkyCloud s.r.o. Společnost byla založena za účelem pomáhání cestujícím v letecké dopravě v získávání náhrad u leteckých přepravců, a to v oblastech zpoždění letů, zrušení letů, zmeškání návazných letů, odepření nástupu na palubu, snížení přepravní třídy nebo v případě problémů se zavazadly (zpožděná, poškozená a ztracená zavazadla). Společnost má sídlo v České Republice. Máte tak jistotu, kdo za společností stojí, a máte se vždy kam obrátit. Což není u jiných podobných společností působících na internetu pravidlem...

Pro maximální úspěšnost byly nakoupeny neveřejné databáze s detailními informacemi o skutečném průběhu letů a detailním přehledu o situaci na letištích. Spojili jsme se s právními kapacitami pro co nejvyšší úspěšnost a možnost dořešit každý případ i soudní cestou. Vytvořili jsme zákaznický portál a procesy tak, aby vše bylo po naše klienty maximálně jednoduché a přehledné.

Aktuálně máme nejkomplexnější služby na trhu, kdy se zabýváme lety po celém světě. Stejně tak řešíme i problematiku zavazadel u jakéhokoliv letu a jakékoliv letecké společnosti. Nebojíme se postavit jakékoliv letecké společnosti kdekoliv na světě, pokud je Náš klient v právu a umožňuje to daná legislativa. Naše služby jsou využívány jak jednotlivými cestujícími, tak i firmami, a to nejen v ČR či SK.

lightbulb Impulsem pro vznik služby ClaimCloud, byla osobní zkušenost s reklamací letu, který neproběhl dle podmínek avizovaných při nákupu letenky. Následná náročnost a délka vyjednávání za účelem získání kompenzace, zapříčiněná neochotou letecké společnosti kompenzovat to na co byl nesporný nárok, vedla k myšlence založení společnosti a služby, která bude pomáhat podobně postiženým zákazníkům, kteří si zaplatili za služby, které ale nakonec bohužel neobdrželi v očekáváné kvalitě.

Můžeme Vám nabídnout

Služby bez rizika – Naše služby jsou postaveny na principu „NO WIN = NO FEE“. Znamená to tedy, že v případě, kdy není vymožena žádná kompenzace či náhrada nákladů, pak i přes naši odvedenou práci klient nic neplatí. A to i v případě soudního sporu. Nemáme žádné skryté poplatky, nebo žádné dodatečné doúčtování. Tento princip nás motivuje jak v získání kompenzace samotné, tak i v získání maximální možné výši kompenzace. S tímto nastavením u nás zákazník nic neriskuje, může pouze získat…

world-map Celosvětovou působnost – Oproti podobným službám na trhu se nezabýváme pouze lety v rámci Evropské Unie, ale řešíme celý svět! I po světě jsou další možné kompenzace, které upravuje buď legislativa země, nebo obchodní podmínky leteckých společností. Běžně tak kompenzujeme lety mimo EU například v Turecku, Izraeli, Číně a v mnoha dalších zemích. Neděláme rozdíl v tom, kde se dá náhrada získat jednodušeji. Cílem je pro nás spokojený klient, a proto děláme vše pro zajištění práv našich klientů a získání jejich kompenzace.

Nejkomplexnější služby na trhu – kromě zaměření na získání náhrad za nekorektně proběhlé lety, jako je zpoždění letu, zrušení letu, zmeškání návazného letu, snížení přepravní třídy či odmítnutí nástupu na palubu letadla, dokážeme nabídnout i další služby v oblasti letenek. Jedná se například o náhradu ceny letenky v případě nevyužití letu, vyřešení storna letenky (pokud je vzhledem k obchodním podmínkám prodejce možné) nebo získání náhrad za objednané, ale neposkytnuté doplňkové služby leteckým přepravcem. Dále dokážeme pomoci i v oblasti zavazadel, tedy pomoci získat náhrady za poškozená, zpožděná či ztracená zavazadla v rámci Montrealské úmluvy u jakéhokoliv leteckého přepravce na světě. Takto komplexní rozsah služeb poskytujeme jako jedna z mála společností na trhu.

star star Odměňovací program Doporuč a Získej – Jako jedni z mála nabízíme i možnost odměnění našich zákazníků za doporučení. U nás automaticky, když doporučíte někoho z Vašeho okolí a bude jeho let úspěšné kompenzován, od nás obdržíte až 500 CZK za doporučení někoho z Vašeho okolí. Tuto odměnu navíc nijak nelimitujeme. Pokud nám tedy doporučíte 100x zákazníků, dostanete za úspěšně kompenzované 100x Vaši odměnu. Máme radost, když vidíme, že jsou klienti s našimi službami spokojeni, a ještě nás doporučí. Rádi se o naši odměnu podělíme…

Zákaznickou sekci

Nespoléháme se na dílčí informace zaslané emailem nebo SMS. Máme pro Vás vytvořenou zákaznickou sekci, kde můžete kdykoliv vidět stav svých žádostí. V každý okamžik tak víte, co se s Vaším případem děje či zda jsou vyplněny všechny potřebné údaje.

Mobilní aplikaci

Připravili jsme pro Vás aplikaci (IOS), díky které můžete podat žádost o kompenzaci a ověřit si Váš nárok za nekorektně proběhlý let přímo na letišti. Nemusíte tak čekat až budete mít přístup k počítači, ale můžete Váš požadavek zadat pohodlně při Vaší cestě.

Službu budoucí let

Proč čekat až se Vám něco stane a pak zkoumat, zda Vám vznikl nějaký nárok na kompenzaci? U nás můžete do formuláře zadat i Váš plánovaný let a my jej budeme hlídat. V případě, že uvidíme, že let splňuje možnost kompenzace, ihned Vás upozorníme a navrhneme další postup

Jsme členy a spolupracujeme s

ClaimCloud

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

ClaimCloud

Slovenská Asociácia Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr