Cesta za exotikou do Afriky? Víme s kým a proč...

Safari, golf, gastronomické zážitky nebo svatba a svatební cesta v Indickém oceánu? Využijte služeb specialistů na Afriku s 12 letou osobní zkušeností v trendech cestování do Afriky. Navíc s jistotou, že o Vás bude vždy postaráno a to jak v Africe, tak i po cestě samotné, v případě že Vás potká zpožděný let nebo zrušený let či například problém se zavazadly.

Cesta za exotikou do Afriky? Víme s kým a proč...

Cesta do Afriky za poznáním, foto expedicí, safari, golfem či dokonce svatbou, není jednoduchá a úplně levná záležitost. Proto stojí za to si vybrat partnera, který Vám dokáže zprostředkovat ty nejlepší možné zážitky a zároveň v případě nepředvídané události se o Vás dokáže postarat.

Spolupráce s cestovními kancelářemi je jednou z našich specializací, na kterou se s naší službou ClaimCloud zaměřujeme. Vzhledem k tomu, že letecké zájezdy jsou nedílnou součástí cestování, a navíc - právě u takovýchto letů, vzhledem k jejich kumulaci hlavně v letních měsících, hrozí největší pravděpodobnost zpoždění, poskytujeme naše služby i partnerům v této oblasti. A právě s jedním takovým partnerem spolupracujeme a nabízíme naše asistenční služby klientům cestovní kanceláři Grand Afrika. Jelikož nás nabídka a celkový koncept tohoto partnera velmi zaujal, rádi bychom Vám zprostředkovali představení této společnosti a naší spolupráce. Zeptali jsme se tedy majitelky cestovní kanceláře Grand Afrika afrikanistky Mgr. Pavlíny Rojík Fulnečkové na pár otázek, jak vnímá přidanou hodnotu asistenčních služeb vůči svým klientům…

Pavlíno, Vaše společnost CK Grand Afrika je jedním z největších specialistů na africký kontinent u nás i na Slovensku. Abychom nejdříve představili Vaše služby a možnosti zájezdů, které můžete potenciálním klientům nabídnout. V čem jste výjimeční oproti jiným společnostem, proč bych si Vás jako Váš potenciální zájemce měl vybrat?

Naše jedinečnost spočívá především v našich vlastních zkušenostech, máme s Afrikou už 12 let zkušeností včetně různých typů inspekčních cest a také průvodcování. To, co pod značkou Grand Afrika prodáváme, velmi dobře osobně známe. Víme, které hotely si užijete a kterým je lépe se vyhnout. Přímo na míru doporučíme klientům místa, která stojí zato navštívit. Rozhodně je nepošleme třeba na Viktoriiny vodopády v době, kdy tam není voda (přišli k nám klienti, kterým prodávající z konkurenční CK „zapomněl“ sdělit, že žádné vodopády neuvidí, protože v té době tam byl nedostatek vody). To, co prodáváme, jsme i osobně vyzkoušeli a platí to i v případě našeho svatebního produktu – svatby na míru v exotice, který byl vystavěn na základě našich osobních zkušeností s organizováním vlastní legální svatby v exotickém ráji. Víme tedy, na co si dát pozor, jak zajistit, aby byla svatba v České republice uznaná českými úřady a další vychytávky, o které se s našimi klienty podělíme.

Neděláme sterilní masové zájezdy, naopak víc než 90 procent našich zájezdů je na míru, to znamená zcela privátně.  Děláme také zájezdy self-drive, kdy klientům zajistíme služby od půjčení auta po námi sestavený itinerář, podle kterého jedou svůj vlastní zájezd (řídí sami vypůjčené auto, ale my jsem pořád s nimi na telefonu a whatsappu, jejich cestu koordinujeme a vše potřebné zajistíme). Standardně takto vytváříme self-drive programy v Jihoafrické republice, Namibii, Botswaně, Svazijsku a Zimbabwe a samozřejmě jakoukoliv kombinaci těchto zemí. Další část našich programů tvoří pečlivě vybrané a sestavené programy s českým průvodcem v malých skupinách do 12 osob. Zakládáme si na výborných službách – na ubytování, dopravě, vše musí do sebe zapadat a musí se nám to osobně líbit, jinak takový produkt neprodáme. Zakládáme si na servisu, našich znalostech a přístupu ke klientům. Většina našich klientů je už takříkajíc za ta léta rodinnými známými, stále se vracejí a doporučují nás dále, což si myslím, že je ta nejlepší vizitka. Z našeho individuálního přístupu s maximální orientací na zákazníka vychází také náš „systém milých dárků a překvapení“, vždycky se snažíme pro každého klienta něco vymyslet, něco, co není součástí („co cena zahrnuje“), ale je to dárek od nás a klienti, kteří s námi již vycestovali, se vždycky těší, čím je zase překvapíme.