Kompenzace za zpoždění či zrušení letu

Získejte kompenzaci za zpožděný nebo zrušený let
s náhradou ceny letenek u zrušeného letu

Nenechte si ujít svůj nárok na odškodnění za nekorektně proběhlý let. Váš nárok může být až do výše 1220 € dle typu pochybení letecké společnosti.

Zabere Vám to maximálně 2 minuty.

Jaké může být Vaše odškodnění? Výše kompenzace se odvíjí od délky letu.

250 € do 1 500 km

Příklady:
Praha Paříž
Bratislava Londýn
Praha Brusel

400 € od 1 501 km do 3 500 km

Příklady:
Brno Madrid
Praha Moskva
Bratislava Lisabon

600 € nad 3 501 km

Příklady:
Praha New York
Vídeň Tokyo
Praha Dubai

Kdy je možné uplatnit nárok na kompenzaci od letecké společnosti?

Zmeškání navazujícího letu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy vinou letecké společnosti zákazník nestihl návazný let v rámci své cílové destinace a zpoždění v cílové destinaci bude více jak 3 hodiny od plánovaného času příletu.

Dozvědět se více

Zpoždění letu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy zpoždění letu činí v cílové destinaci více jak 3 hodiny od plánovaného času příletu.

Dozvědět se více

Zrušení letu, vrácení ceny letenek

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy zrušení letu je oznámeno leteckou společností méně než 14 dní před datem plánovaného odletu.

Dozvědět se více

Odepření nástupu

Nárok na kompenzaci vzniká v případě, kdy bylo cestujícímu zamezeno v nástupu na palubu letadla.

Dozvědět se více

Zpoždění, ztráta či poškozené zavazadlo

Nárok na kompenzaci vzniká v případě ztráty zavazadla (není navráceno majiteli do 21 dní), v případě zpoždění zavazadla (výdaje na nákup nezbytně potřebných věcí).

Dozvědět se více

Jak proces odškodnění funguje? Je to jednodušší, než byste čekali.

1 Podání žádosti

Skrze Náš jednoduchý intuitivní formulář zadáte číslo, datum a okolnosti letu s Vašimi kontaktními údaji a my Vám dáme obratem vědět, jaká je výše Vaší možné kompenzace.

2 Udělíte Nám
plnou moc

Jakmile je Váše žádost schválena, pošleme Vám jednoduchý formulář plné moci, který vyplníte, podepíšete a pošlete Nám zpět.

3 Jednáme
za Vás

S Naším týmem vyjednáme co nejvyšší možnou kompenzaci pro Vás. Jakmile uzavřeme s leteckou společností jednání, dáme Vám vědět.

4 Obdržíte vyplacení
kompenzace

Jakmile od Nás dostanete zprávu o úspěšném uzavření případu, stačí již jen vyplnit číslo bankovního účtu a my Vám neprodleně poukážeme Vaši finanční částku na Váš bankovní účet.

Proč si vybrat službu ClaimCloud? Bereme za Vás vyjednávání kompletně na svá bedra a Vy tak můžete svůj volný čas věnovat tomu, co Vás baví.

Řešíme celý svět

U Nás nezáleží na tom, kde se let uskutečnil. Pokud jste měli problém kdekoliv na světě, prověříme možnosti a pokusíme se pro Vás vykompenzovat odškodnění i tam, kde na to ostatní společnosti nestačí. Dokážeme kompenzovat finanční hodnotu, dárkové poukazy nebo třeba bonusové letecké míle.

Vysoká úspěšnost

Orientujeme se v postupech a fíglech, které letecké společnosti uplatňují na své klienty. Máme právní tým, který zvyšuje šanci na úspěch, a to i v případech, kdy se na první pohled zdá, že nárok není uznatelný.

Transparentní a vstřícný
přístup je samozřejmostí

Díky Našemu unikátnímu zákaznickému systému a aplikaci pro iPhone jsme s Vámi stále v kontaktu 24hod denně, 7dní v týdnu. 365 dní v roce máte po ruce aktuální přehled o stavu vašich reklamací.

Co o nás říkají klienti

5,0

Dnes mi přišla finanční kompenzace v maximální výši. Ještě jednou moc děkuji a vřele vás všem doporučím!

Kateřina Vučkovska

Děkuji za kladné vyřízení naší reklamace zpoždění letu, i když to vypadalo beznadějně. Pro Váš tým to beznadějné nebylo.

Romana Šímová

Super rychlá komunikace, vše kvalitně popsáno.. díky Vám máme max. možnou částku za zrušený let, vyřízení bylo ani ne do měsíce.
Proste parada, mohu doporucit kazdemu ... 

Lukáš Vítek

Two months ago I didn't believe airlines would bother with my claim. Nowadays I am receiving 250 EUR on my bank account! Thank you ClaimCloud! Easy, Fast, Successful.

Adam Lebeda

Velice děkujeme této společnosti za perfektní vyřízení reklamace našeho zpožděného letu. Výše částky, která nám byla vyplacena nás mile překvapila. 100% doporučujeme.

Daniela Hagarová

Ještě jednou velmi děkuji za pomoc :-) Reklamace byla úspěšně po 2 měsících vyřízena. Komunikace na skvělé úrovni. Pokud budete chtít reklamovat letenku, určitě doporučuji přes tuto společnost!

Leona Cinerová

Dobrý den, i já se připojuji s pochvalou za úspěšné vyřízení reklamace za zpožděný let a nejen do nového roku přeji hodně úspěchů a pevné nervy u dalších reklamací. Díky.

David Lička

Velké poděkování týmu ClaimCloud za perfektní vyřízení naší reklamace zpožděného letu. Kompenzace v maximální možné výši je na našem účtu. Jupííííí. Díky:)

Pavlína Perháčová 

Děkuji moc za kladné vyřízení mého letu do Paříže, kde jsme byli nuceni letět přes Ženevu.

Pavel Kůla

Děkuji za rychlé a kladné vyřízení reklamace zpožděného letu, kvůli kterému jsme nestihli let navazující. Profesionální přístup a okamžité zaslání kompenzace.

Lenka Hrbáčová

Ďakujeme veľmi pekne za pomoc, bez komplikácii a promptné riešenie. Skvelé služby, zatiaľ spokojnosť. Odporúčam.

Filip Fipo Klimko

Nevěříte? Přesvědčte se sami
Jak a kde zjistit zpožděný let a vzdálenost letu …

Jak a kde zjistit zpožděný let a vzdálenost letu …

Jak zjistit zpoždění letu nebo jak zjistit výši kompenzace vzhledem ke vzdálenosti letu. A jak zjistit, zda let spadá pod možnost získání kompenzace? číst dál
Zpoždění letu – pro koho platí povinnost kompenzací v rámci EU

Zpoždění letu – pro koho platí povinnost kompenzací v rámci EU

Dle zkušenosti našich klientů a dle vyjádření některých leteckých společností by se mohlo zdát, že evropská legislativa platí pouze někdy a pouze pro někoho. Není to však pravda,… číst dál
Jak reklamovat zpožděný let?

Jak reklamovat zpožděný let?

Získání kompenzace nebo náhrady škody v případě, kdy letecká společnost nereaguje nebo v případě, kdy byla letenka zakoupena skrze přeprodejce nebo cestovní kancelář. Mohlo by se… číst dál