V letošním roce narostl počet zrušených letů o 50 % a každé druhé letadlo má zpoždění

Nechte si pohlídat svůj budoucí let zdarma. Nebo využijte službu Smart asistent, která vás ochrání proti nepříjemným situacím na vaší cestě. Zajistíme vám kompenzaci s nulovou spoluúčastí a další výhody.

O 50 % více zrušených letů

Denně jsou rušeny stovky letů a cestující tak musí řešit náhradní letenky, ubytování a trávit dlouhé hodiny v letištních halách.

O 30 % více zpožděných letů

Milionu cestujících vznikají kvůli zpoždění problémy v cílové destinaci. S ubytováním, parkováním i plánovaným programem.

Koupíte si letenku, a nepustí vás dovnitř

Prodejci letenek a letecké společnosti pravidelně prodávají více letenek než je sedadel v letadle.

Každé druhé letadlo je zpožděné

Vzhledem k počtu zpoždění má stále více cestujících problémy chytit navazující spoj, ale také autobus nebo vlak domů.

21,6 miliónu ztracených zavazadel

Každou minutu je poškozeno, ztraceno nebo doručeno se zpožděním 40 zavazadel.

Pojistěte si svůj let pro případ zpoždění letu nebo zrušení letu

Postaráme se o vás při potížích s problémovým letem.

náš tip

Smart asistent

Předplacená ochrana

Výplata 100 % kompenzace bez spoluúčastí přímo na váš účet.

Možnost rozšířené ochrany zavazadel

Možnost garance výplaty 500 Kč i v případě neúspešné žádosti

od 49 Kč za osobu/měsíc

Více o službě

Ochrana budoucího letu

S touto službou Vám ohlídáme Váš budoucí let. V případě vzniku nároku na kompenzaci Vám po proběhlém letu dáme zdarma automaticky vědět. Stačí Váš budoucí let pouze zaregistrovat.

ZDARMA

Ochránit budoucí let

Často se nás ptáte

Zpožděnému letadlu či ztracenému zavazadlu se bohužel předcházet nedá. Připravit se na to s našimi službami je ale maličkost! Když pak taková situace nastane, nemusíte být ve stresu a teprve hledat, CO DĚLAT, KAM SE OBRÁTIT, NA CO NEZAPOMENOUT, JAK ZÍSKAT NÁHRADU, U KOHO NÁHRADU UPLATNIT apod.
S veškerými problémy vám pomůžeme, poradíme, co dělat a pokud bude možné za vaše trápení získat odškodnění nebo náhradu škody, tak je pro vás vymůžeme.
Jen u nás si můžete naprosto zdarma zajistit hlídání svého budoucího letu. Stačí pouze zaregistrovat číslo a datum letu a my za vás budeme hlídat samotný let a jeho průběh. Pokud vznikne událost, kdy je možné získat kompenzaci za tento let, dáme vám bezplatně vědět.
Chcete mít naše služby v případě vzniku problému zdarma? Proč platit spoluúčast na vymožené kompenzaci v řádech tisíců, když my ji pro vás rádi získáme s nulovou spoluúčastí a to opakovaně. Stačí si objednat službu Smart asistent na měsíc nebo rok. V rámci tohoto období budete mít asistenční služby zcela zdarma a pro neomezený počet letů! Zajistěte si kompenzaci v 100% výši.
Navštivte naši sekci ONLINE POMOC, kde se dozvíte, jaké jsou nezbytné kroky v případě nečekané situace, na co máte nárok a na co nezapomenout. Připravili jsme pro vás jednoduchý a přehledný seznam podle konkrétního typu problému. Před cestou si nezapomeňte stáhnout nebo vytisknout naše asistenční kartičky do peněženky.

Před cestou si nezapomeňte stáhnout nebo vytisknout naše asistenční kartičky do peněženky.

Přejeme vám klidnou cestu a šťastný let!


Chystáte se na cesty letadlem? Získejte hlídání letu zdarma a ještě si nechte od nás zaplatit…

Chystáte se na cesty letadlem? Získejte hlídání letu zdarma a ještě si nechte od nás zaplatit…

Pro sezonu 2018 jsme pro Vás připravili unikátní službu na cesty, kde budeme na dálku hlídat Váš let a ještě Vám navrch nadělíme 100 CZK. Již nemusíte shánět informace, zda máte… číst dál
Kompenzace zrušení letu při uzemnění letadla

Kompenzace zrušení letu při uzemnění letadla

Kdy vzniká nárok na kompenzaci za zrušení letu či zpoždění letu z důvodu uzemnění letadla typu Boeing 737 MAX? Mám nárok na náhradu za zrušení letu? číst dál
Špatné počasí - Kompenzace za zpoždění letu

Špatné počasí - Kompenzace za zpoždění letu

Je vliv nepříznivého počasí na let mimořádnou okolností nebo se pouze letecká společnost za tuto výmluvu schovává? Odpověď zní: ANO i NE číst dál